Program na 39. týden 2017

Po 25. 9.

  • 8.00 – 15.30 – adaptační kurz pro třídu VI. A ve škole, organizuje společnost Feelnat s.r.o.
  • IX. AB – dějepisná exkurze Lešany – Vojenské historické muzeum, doprovod pí uč. Loukotová a pí uč. Znamenáčková

Út 26. 9.

  • 8.00 – 15.30 – adaptační kurz pro třídu VI. B ve škole, organizuje společnost Feelnat s.r.o.
  • 8.00 – přespolní běh – Lesopark Hostivař – žákyně, doprovod pí uč. Morbitzerová
  • V 13.00 – Bibliobus ve škole, organizuje pí uč. Jenčíková

St 27. 9.

  • 8.00 – přespolní běh – Lesopark Hostivař – žáci, doprovod p. uč. Vosátka

Čt 28. 9.

Státní svátek – Den české státnosti

Pá 29. 9.

Ředitelské volno

Z příštího týdne

  • v pondělí 2. 10. – ve 12.45 – schůzka školního parlamentu, ve třídě IV. A, organizuje pí uč. Bláhová
  • v pondělí 2. 10. – zahájení konzultačních hodin a zájmových kroužků
  • v úterý 3. 10. – 7.30 – 7.50 – třídnická hodina pro 4. – 9. roč. na téma – Vztahy ve třídě, třídní učitelé ve svých třídách.
  • ve středu 4. 10. – 10. 00 – I. ABC – Divadlo Gong – Malá čarodějnice
  • ve středu 4. 10. – v 17.00 – třídní schůzky 2. – 9. třídy

SCIO testování 6. tříd

Vážení rodiče žáků 6. tříd,

s ohledem na přechod Vašich dětí na druhý stupeň základní školy a s tím spojený odlišný styl vzdělávání jsme pro žáky šestých tříd objednali testování z hlavních předmětů a obecně studijních předpokladů. Testování proběhne od 2. do 20. října 2017. Dovolujeme si Vás požádat o příspěvek na toto testování ve výši 105 Kč.

Věříme, že výsledky tohoto testování napomohou nám všem při odhalování slabých i silných stránek vzdělávání Vašich dětí a budou směřovat ke zlepšování jejich vědomostí i dovedností.

Mgr. Luděk Doležal, ředitel školy

Školní kolo Pražského pramene

Dne 18. září proběhlo v 8. a 9. třídách školní kolo přírodovědné soutěže Pražský pramen. Soutěž pořádá gymnázium Botičská pro žáky ZŠ. Letošní téma napříč chemií, biologií, fyzikou a zeměpisem bylo Mikrosvět.

Výsledky:

26 bodů ze 30 Vašina IX.B

21 b. Žárský IX.B, Voříšek a Tomek IX.A
20 b. Vít IX.A

19 b. Vokounová a Nová VIII.B, Koblasa VIII.A, David a Tůma IX.A
Postupujícím a úspěšným řešitelům blahopřejeme.

L. Vokounová a H. Kosová