Program na 48. týden 2017

Po 27. 11.

 

 

  • finálové kolo soutěží Pražský pramen, gymnázium Botičská – účast J. Vašina, žák IX. B
  • II. A – 8.00 – 9.40 – preventivní program – Vztahy ve třídě
  • II. B – 10.00 – 11.50 – preventivní program – Vztahy ve třídě
Út 28. 11.

 

  • finálové kolo soutěží Pražský pramen, gymnázium Botičská – účast J. Vašina, žák IX. B
  • II. C, III. A – 8.55- 10.45 – preventivní program – Vztahy ve třídě
St   29. 11.

 

  • III. BC – 8.55 -10.45 – preventivní program – Vztahy ve třídě
  • v 10.00 – VI. A – preventivní program – Diagnostika vztahu ve třídě (3 vyuč. hodiny)
Čt   30. 11.
  • III. ABC – plavání
  • 9.00 – IV. ABC, V. ABC – Česká mše vánoční, kostel sv. Šimona a Judy, 100 Kč
Pá   1. 12.
  • IV. AB – 8.55 -10.45 – preventivní program – Komunikace, konflikty a jejich řešení
Z příštího týdne

 

 

 

  • v pondělí 4. 12. – v 8.00 – III. AC, IV. A, V. BC – Hoblínková dílna, v dílnách
  • v pondělí 4. 12. – 8.55 – 10.45 – IV. C, V. A – preventivní program – Komunikace, konflikty a jejich řešení
  • v pondělí 4. 12. – ve 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě IV. A, organizuje pí uč. Bláhová
  • v úterý 5. 12. – 7.30 – 7.50 – třídnická hodina pro 4. – 9. roč.
  • v úterý 5. 12. – v 8.00 – III. B, IV. BC, V. A – Hoblínková dílna, v dílnách
  • v úterý 5. 12. – 8.55 – 10.45 – IV. C, V. A – preventivní program – Komunikace, konflikty a jejich řešení
  • v úterý 5. 12. – 14.30 – zpívání na Kubánském nám., organizuje pí uč. Kotová, doprovod s pí uč. Jenčíková a pí vych.
  • v úterý 5. 12. – 13.00 – Bibliobus ve škole, organizuje pí uč. Jenčíková
  • ve středu 6. 12. – 9.00 – 13.30 – VIII. A preventivní program – Den, kdy se mlčelo – Národní zemědělské muzeum, doprovod pí uč. Kosová
  • ve čtvrtek 7. 12. – 7.30 – 12.00 – V. AC – Příbram – Peklo, Mikuláš, autobusem ze školy
  • ve čtvrtek 7. 12. – 7.30 – 12.00 – IV. AC – Příbram – Peklo, Mikuláš, autobusem ze školy

Florbal finále

Ve středu 14.11.2017 se vybraní žáci 7.tříd zúčastnili finále florbalového turnaje. Turnaj pořádal DDM Praha 10–Dům UM ve spolupráci s AŠSK a ZŠ U Obory. Žáci podali dobré výkony a skončili na 5.místě.

Seznam žáků: T. Řepa, M. Bárta, O. Beseda, L. Klím, D. Volf, N. Dostál, A. Kyssa, A.V. Le, F. Okrouhlík, D. Pompa a J. Zajíček

Program na 47. týden 2017

Po 20. 11.

 

  • od 8.00 – Mobilní planetárium – III. ABC, V. B, VI. AB (viz rozpis ve sborovně), 60 Kč – velká tělocvična
Út 21. 11.

 

  • v 13.00 – Bibliobus ve škole, organizuje pí uč. Jenčíková
  • v 14.00 – Talent show – v uč. přírodopisu, organizuje pí uč. Bláhová a parlament
St   22. 11.

 

 

  • v 11.00 – VIII. AB – Národní dům na Vinohradech – The Beatles Revival, doprovod pí uč. Kosová a pí č. Šillerová, 70 Kč
  • od 16.00 – 18.00 – konzultační hodiny pro rodiče žáků 2. stupně.
  • pro rodiče žáků 1. stupně – tripartity
Čt   23. 11.
  • III. ABC – plavání
Pá   24. 11.

 

  • 8., 9. ročník – 5., 6. vyuč. hod. – dějepisná olympiáda, organizuje pí uč. Znamenáčková, seznam vybraných žáků bude ve sborovně
Z příštího týdne

 

 

 

  • 26. 11. – 28. 11. – finálové kolo soutěží Pražský pramen, gymnázium Botičská – účast žáka IX. B J. Vašiny
  • v pondělí 27. 11. – II. A – 8.00 – 9.40 – preventivní program – Vztahy ve třídě
  • v pondělí 27. 11. – II. B – 10.00 – 11.50 – preventivní program – Vztahy ve třídě
  • v úterý 28. 11. – II. C, III. A – 8.55 – 10.45 – preventivní program – Vztahy ve třídě
  • ve středu 29. 11. – III. BC – 8.55 – 10.45 – preventivní program – Vztahy ve třídě
  • ve středu 29. 11. – v 10.00 – VI. A – preventivní program – Diagnostika vztahu ve třídě (3 vyuč. hodiny)
  • ve čtvrtek 30. 11. – 9.00 – IV. ABC, V. ABC – Česká mše vánoční, kostel sv. Šimona a Judy
  • v pátek 1. 12. – IV. AB – 8.55 – 10.45 – preventivní program – Komunikace, konflikty a jejich řešení